Вас вітає команда платформи Instructor.in.ua

Задача нашої команди – це показати навчання цікавим, динамічним та захоплюючим. Перетворити сухі терміни та знання на цікаві запитання, роздуми та навички!
Що ми можемо вже сьогодні запропонувати Вам, як майбутнім нашим партнерам?
Сьогодні у нас є розроблені та вже використовуються учнями цікаві онлайн курси, які є гарним доповненням до стандартної програми навчання. В сучасному швидкому темпі сьогодення дуже важко встигнути сприйняти усю інформацію від викладача в класі, від інструктора в автомобілі. Тому, ми надаємо нашим учням можливість дізнатися більше та глибше про керування автомобілем, правила дорожнього руху, основи безпеки руху. Наші курси можуть стати корисним доповненням вашого викладача, інструктора і підняти рівень знань ваших учнів, а отже і рейтинг викладача та інструктора, а також принести додатковий заробіток. Як спитаєте ви? Дуже просто.

Наприклад. Ми оцінили наш курс в 500 грн. Якщо ваш учень купляє курс, то 250 грн повертається Вам (як нашому партнеру), який його продав.

Тобто по усім нашим продуктам, ми готові працювати чесно 50% нам, 50% - Вам!!! Ваше завдання вмотивувати учня купити курс. Наприклад спочатку зацікавити, а потім ще й провести маленький залік для тих учнів, хто купив курс. А ті, хто складуть залік найкраще серед учнів вашої автошколи, ми готові подарувати окремий подарунок!

Реєстрація на партнерську програму: