Вас вітає команда платформи Instructor.in.ua

Задача нашої команди – це показати навчання цікавим, динамічним та захоплюючим. Перетворити сухі терміни та знання на цікаві запитання, роздуми та навички!
Що ми можемо вже сьогодні запропонувати Вам, як майбутнім нашим партнерам?
У нас розроблені та вже використовуються учнями цікаві онлайн курси, які є гарним доповненням до стандартної програми навчання в автошколі. В сучасному швидкому темпі сьогодення дуже важко встигнути сприйняти усю інформацію від викладача в класі, від інструктора в автомобілі. Тому, ми надаємо нашим учням можливість самостійно, коли немає поруч вчителя, дізнатися більше про керування автомобілем, правила дорожнього руху, основи безпеки руху. Наші курси будуть корисним доповненням викладача, інструктора. Вони допоможуть не тільки підняти рівень знань ваших учнів, а й рейтинг викладача та інструктора. Рекомендуючи наші курси своїм учням ви маєте можливість разом із з нами заробляти. Як спитаєте ви? Дуже просто.

Наприклад. Ми оцінили наш курс в 500 грн. Якщо ваш учень купляє курс, то 250 грн повертається Вам (як нашому партнеру), який його продав.

Тобто по усім нашим продуктам, ми готові працювати чесно 50% нам, 50% - Вам!!! Ваше завдання вмотивувати учня купити курс. Наприклад спочатку зацікавити, а потім ще й провести маленький залік для тих учнів, хто купив курс. А ті, хто складуть залік найкраще серед учнів вашої автошколи, ми готові подарувати окремий подарунок!

Реєстрація на партнерську програму: